Çerkezköy Tıkanıklık Açma

Çerkezköy tıkanıklık açma hizmetimizi kurulduğumuz günden beri aralıksız bir şekilde vermekteyiz. Robot ve kameralı sistemlerimizle, yaşadığınız odada, evde, sokakta ya da bölgede başta tıkanıklık açma olmak üzere Trakya ve çevre köylerine çeşitli tesisat hizmetleri götürmekteyiz. Kullanıcı hatası ya da maddi hata fark etmeksizin tüm tesisat sorunlarına kalıcı nitelikte olmak şartıyla çareler üretmekteyiz. Batı Tesisat güvencesi ile kusursuz çalışan bir tesisat hattına ya da kusursuzca temizlenmiş bir tesisat hattına sahip olabilirsiniz. Yaptığımız kaliteli işler sayesinde, her projemiz, her çalışmamız referans görevi görmektedir. Batı Tesisat ile Çerkezköy gider açma hizmetinde fark yaratmaya devam etmekteyiz. Tıkanıklık açma hizmetleri lavabo, gider, pimaş olarak çeşitli alanlara ayrılmaktadır. Batı Tesisat kalitesi ile tanışın.

Çerkezköy Tıkanıklık Açma Tesisatçısı

Çerkezköy tıkalı gider açma hizmetimiz farklı şekillerde ve yöntemlerle uygulanmaktadır. Bunlardan bir tanesi robotla tıkanıklık açmadır. Cihazda bağlı olan hortumu tıkanılık yaşayan bölgeye gönderilmektedir. Bölgeye gönderilen hortum, hattın içinde biriken her türlü yağsal ve gıda atıklarını çekerek işlemi. Ardından, kamera sistemimizi kullanarak tıkanıklığı açılan yer kontrol edilmektedir. Bu şekilde yapılan işlemden kesin olarak emin olunmaktadır. Kullanılan diğer bir yöntem ise, tazyikli su yöntemidir. Gider hattında oluşan tıkanıklığın tazyikli su ile açılacağına dair kanaat getirilirse veya buna dair belirtiler varsa bu yöntem kullanılmaktadır. Boru hattının içine tazyikli su gönderilir ve tıkanıklık açma işlemi başlatılır. Mevcut yöntemin riskli bir yolu vardır. O da, boru hattına verilen tazyik sonucunda kılcal çatlaklar oluşturarak, arızayı daha da büyütmektedir. O yüzden bu işlemi profesyonel birinin yapması gerekmektedir. Diğer yöntem ise, kimyasal kullara gider açma işlemi yapılmasıdır. Bizler bunu önermemekle birlikte, çok mecbur kalınmadığı sürece kullanılmaması gerektiğini savunan bir ekibiz. Tesisatta doğru tercihiz. 

Çerkezköy Su Tesisatçısı

Çerkezköy tıkanıklık açma işlemi almadan önce, hangi hataların bir araya gelmesiyle oluşur? Sizler için gerçekleşmesi yüksek ihtimal olan unsurları bir araya getirdik. Bunlar, açık bırakılmış ve contadan sızdıran vana, yanlış ayarlanmış otomatik sulama, içerden hasar görmüş tuvalet sifonu, açık bırakılmış su ısıtıcısı valfi gibi su kaçaklarına sebebiyet vermektedir. Tüm bu ihtimalleri geride bıracak olursak, bazı maddi hatalar sonucunda da su kaçakları meydana gelir. Örneğin, yapı inşası sırasında kullanılan tesisat malzemelerinin kalitesizliği de maddi hata olarak sayılabilir. Gider hattı için kullanılan pimaş alaşımlı boruların gerek su basınç etkisiyle, gerek zamanın getirmiş olduğu eskime ile su kaçaklarına sebep olacaktır. Ancak sizler bu konuda duyarlı olunuz. Daha fazla bilgi almak için Whatsapp hattımızı kullanabilir, Instagram‘dan DM atabilirsiniz.

Çerkezköy Lavabo Açma ve Çerkezköy Tıkanıklık Açma  ve Çerkezköy Tıkanıklık Açma yazılarımıza ulaşabilirsiniz.

 

Tags:

Bir cevap yazın

Hemen Ara