Su Kaçağı Tespiti

Batı Tesisat'ın Su Kaçağı Tespit Hizmetlerini İnceleyin

Çerkezköy su kaçağı hemen her ev ve iş yerinde meydana gelebilecek bir kaçak problemidir. Bazen su kaçağı sürekli gördüğünüz bir yerde meydana gelebilir. Duvarları sökmeye başlamadan önce, su sızıntınız olup olmadığını kontrol etmenin en kolay yolu su sayacınızı okumaktır. Evinizde bir su sızıntısı varsa sızıntı göstergesi (sayaç kolunun yanındaki küçük renkli sembol) hareket edecektir.

Bir sonraki adım, sızıntının kaynağını bulmaktır. Sızıntının nereden geldiğini belirlemenin en iyi yolu ana su vanasını kapatmaktır. Ardından sızıntı göstergeniz hareket etmeyi durdurduysa, evinizin içinde bir su sızıntısı var demektir. Gösterge hareket etmeye devam ederse, sızıntınız evin dışından geliyor demektir.

Çerkezköy Su Kaçağı Nasıl Düzeltilir?

Bazen su sızıntısı olan belirli durumlar bir tesisatçı yardımı olmadan kolayca onarılabilir. Temel bilgi ve talimatlarla, sıhhi tesisat sisteminizin sızmasını önlemek için bu kolay onarımları gerçekleştirebilirsiniz.

Musluk Sızıntısı

İster iç ister dış mekanlarda , sızdıran musluklar çoğunlukla eski bir musluk yıkayıcıdan kaynaklanır. Bu küçük, dairesel kauçuk parça, valfinizi ve valf sapını çıkarılarak bulunur. Musluk yıkayıcı eskimiş veya bozulmuş görünüyorsa, herhangi bir nalburdan değiştirebilirsiniz. Eskisine uygun bir musluk yıkayıcı satın aldığınızdan emin olun, yoksa uymaz.

Tuvalet Sızıntısı

Şimdi, bazı tuvalet sızıntıları için tesisatçı gerekir. Ancak belirttiğimiz gibi, tuvalet sızıntısının çok çeşitli nedenleri vardır ve kolaylıkla düzeltilebilecek birkaç tane vardır. Bu durumda, tuvalet sızıntınız hasarlı bir kanatçık veya hatalı doldurma valfinden kaynaklanıyor olabilir.

Klozet ve tank içindeki suyun su seviyelerini kontrol edin. Kontrol etmenin bir yolu, tanka gıda boyası koymak, 20 dakika beklemek ve gıda boyasının klozete girip girmediğini incelemektir. Gıda boyası klozetin içindeyse, kanadınızı değiştirme ve vanayı doldurma zamanı. Hepsi, basit nasıl yapılır talimatları dahil olmak üzere yerel donanım mağazanızdan satın alınabilir.

Karmaşık Sızıntılar

Su sisteminiz sızdırmaya başladığında, ilk içgüdünüz, korktuğunuz sıhhi tesisat faturasından kaçınarak sorunu kendiniz çözmeye çalışmaktır. Sıhhi tesisat sisteminizi nasıl tamir edeceğinizi gösteren çok sayıda video olmasına rağmen, işi kendiniz yapmak sizi bir tesisat faturasından çok daha pahalıya mal olabilecek bazı sorunlarla karşı karşıya bırakabilir.

Profesyoneller ile Çalışın

Bu sızıntıların giderilmesi uzun sürmez! Evinizdeki su kaçağı ne olursa olsun, Out Of This World’deki uzmanların bir göz atmasına izin verin. Su ısıtıcılarından küvetlerden duşlara kadar yardım etmeye hazırız. Ev hizmeti sektöründeki deneyimimiz, personelimizin ihtiyaçlarınızı daha yüksek ve daha verimli bir standartta karşılamasını sağlar.

Çerkezköy Su Kaçağı

İletişim

Çerkezköy bölgesine 7/24 hizmet veren Batı Tesisat olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sunacağımızın sözünü veriyoruz. Tesisat sorunlarınızın çözümleriyle ilgili detaylı bilgi almak için,  +90 541 737 22 66  nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Hemen Ara